Učitelský sbor

Balek Miroslav

Miroslav Balek

DCV, ODV, PRA
Kancelář - č. 378
Mgr. Bardová Lenka

Mgr. Lenka Bardová

CJL, CSJ, DEJ, KLV, OBN
Třídní učitel - AT3
Kancelář - č. 331
Mgr. Biskup Marcel

Mgr. Marcel Biskup

NEJ, OBN, PRO
Třídní učitel - S2
Předseda PK - Cizí jazyky (Německý jazyk)
Kancelář - č. 309
Ing. Burda Martin

Ing. Martin Burda

ELT, ETM, PCV, SDT
Kancelář - č. 310
silueta

Ing. Dana Čekanová

BIO, CEE, ETE, CHE, CHO, ZEK
Kancelář - č. 028
PaedDr. Černohorská Jana

PaedDr. Jana Černohorská

CSJ, KLV, NEJ, OBN
Třídní učitel - S1
Předseda PK - Společenské vědy
Kancelář - č. 309
Drabálek Miroslav

Miroslav Drabálek

ODV
Kancelář - č. 378
František Dudák

František Dudák

CIT, PCV, PRA
Předseda PK - Praktické vyučování (pro obory ELE a STR)
Kancelář - č. 378
Ing. Alexandr Fales

Ing. Alexandr Fales

AUT, AVT, DCV, ELE, ETE, ETM, ICT, TVY, ZAE
Třídní učitel - E1
Předseda PK - Elektrotechnika
Kancelář - č. 378
Mgr. Iva Fastová

Mgr. Iva Fastová

ANJ
Kancelář - č. 331
Ladislav Fencl

Ladislav Fencl

ODV, PRA
Kancelář - č. 378
Mgr. Kateřina Fexová

Mgr. Kateřina Fexová

CAD, ICT, MAT, PGV
Třídní učitel - L4
Kancelář - č. 027
Mgr. Libor Háček

Mgr. Libor Háček

DEJ, OBN, PRO
Kancelář - č. 246
Ing. Kateřina Hamalová

Ing. Kateřina Hamalová

EKO, MAT
Třídní učitel - S3
Kancelář - č. 225
Ing. Libor Jakubčík

Ing. Libor Jakubčík

ICT, PCV, TME, ZEA
Třídní učitel - AT2
Kancelář - č. 028
František Janda

František Janda

FYZ, MAT, OBN, RMV, TEV
Třídní učitel - AM2
Kancelář - č. 314
silueta

Tomáš Jenšík

ODV
Václav Jurčík

Václav Jurčík

ODV, PRA
Kancelář - č. 378
Ing. Josef Justa

Ing. Josef Justa

EEP, ELT, EMI, ZAE
Kancelář - č. 125
Ing. Jitka Kaprová

Ing. Jitka Kaprová

CAD, KOC, KOP, MEC, RJA, SPS, STR, TED
Kancelář - č. 313
Mgr. Václav Klečka ml.

Mgr. Václav Klečka ml.

OBN, TEV
Třídní učitel - AT4
Kancelář - č. 104
Mgr. Václav Klečka

Mgr. Václav Klečka

OBN, TEV
Třídní učitel - E4
Předseda PK - Tělesná výchova
Kancelář - č. 104
Mgr. Eva Kulhánková

Mgr. Eva Kulhánková

CJL, CSJ, KLV, OBN
Třídní učitel - E3
Kancelář - č. 331
Václav Kylsán

Václav Kylsán

ODV
Ing. Jiří Ledvina

Ing. Jiří Ledvina

AUT, PSS
Kancelář - č. 310
Věra Lehrerová

Věra Lehrerová

ANJ
Kancelář - č. 334
Ing. Jan Lemka

Ing. Jan Lemka

ICT, PGV, TVY
Třídní učitel - I2
Kancelář - č. 336
Ing. Zuzana Lešková

Ing. Zuzana Lešková

DEG, EKO, KOM, PRO, STT, TCV, TED
Třídní učitel - S4
Předseda PK - Strojírenství
Kancelář - č. 313
Ing. František Midloch

Ing. František Midloch

DIT, ICT, OPS, PGV, PSS, TVY
Třídní učitel - I4
Kancelář - č. 125
Mgr. Zdeněk Náhůnek

Mgr. Zdeněk Náhůnek

FYZ, MAT
Kancelář - č. 026
silueta

Ing. Václav Novotný

MEC, TED
Kancelář - č. 314
Mgr. Milana Oberhofnerová

Mgr. Milana Oberhofnerová

MAI, MAT, PRO
Třídní učitel - L2
Předseda PK - Přírodní vědy
Kancelář - č. 025
Mgr. Blanka Peldová

Mgr. Blanka Peldová

ANJ
Třídní učitel - L3
Kancelář - č. 334
František Petra

František Petra

ODV
silueta

David Provazník

PVA
Kancelář - č. 023
Ing. Jan Ptáček

Ing. Jan Ptáček

CNC, PRA
Kancelář - č. 018
Ing. Dana Ptáčková

Ing. Dana Ptáčková

STT, TED, TES
Kancelář - č. 246
Mgr. Vlastimil Sachl

Mgr. Vlastimil Sachl

APM, FYZ, ICT, MAT, TEF
Třídní učitel - L1
Kancelář - č. 336
Ing. Roman Stark, CSc.

Ing. Roman Stark CSc.

ICT, PCV, PGV
Třídní učitel - I3
Předseda PK - Informační technologie
Kancelář - č. 023
Ing. Jan Svoboda

Ing. Jan Svoboda

AUT, AVT, SLE
Kancelář - č. 374
Mgr. Lucie Šafránková

Mgr. Lucie Šafránková

ANJ, CSJ, KLV
Třídní učitel - E2
Kancelář - č. 309
silueta

Mgr. Ota Šikýř

ATY, EEP, ELE, FYZ, MAT, MOV, ODI, STR, TEC, TME
Třídní učitel - AT1
Kancelář - č. 336
Ing. Zdeňka Škrdlantová

Ing. Zdeňka Škrdlantová

AVT, CAD, EEN, ELE, ESP, SIE, ZAE, ZEA
Kancelář - č. 310
Mgr. Michal Štěpánek

Mgr. Michal Štěpánek

FYZ
Kancelář - č. 027
Mgr. Zuzana Štočková

Mgr. Zuzana Štočková

CAD, MAT, PVA
Kancelář - č. 027
Ing. Jiří Tomášek

Ing. Jiří Tomášek

ATY, KOC, KOM, MOV, ODI, SPS, TEC, TED
Třídní učitel - AM1
Předseda PK - Dopravní obory
Kancelář - č. 313
Ladislav Urban

Ladislav Urban

ODV
Kancelář - č. 378
Mgr. Růžena Váchová

Mgr. Růžena Váchová

ANJ, KAJ
Kancelář - č. 334
Ing. Bohuslav Vaněk

Ing. Bohuslav Vaněk

ATY, EKO, FYZ, MEC, MOV, ODI, STR, TEC, TEK
Třídní učitel - AM3
Kancelář - č. 314
Ing. Josef Veselý

Ing. Josef Veselý

ELZ, ETM, PCV, VEL
Kancelář - č. 336
Mgr. Renata Zatloukalová

Mgr. Renata Zatloukalová

NEJ
Kancelář - č. 331
Mgr. Alena Závorová

Mgr. Alena Závorová

ANJ
Třídní učitel - I1
Předseda PK - Cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář - č. 334
Jaroslav Zmeškal

Jaroslav Zmeškal

ODV, vedoucí dílen
Předseda PK - Praktické vyučování (pro obory AT a AM)
Ing. Pavel Žemlička

Ing. Pavel Žemlička

MAT
Kancelář - č. 242