Učitelský sbor
Mgr. et Mgr. Michal Baláž DiS.
společenskovědní předměty
Třídní učitel:V2
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:úterý 7.15–8.00 hodin
balazspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Lenka Bardová
společenskovědní předměty
Třídní učitel:AT1
Kancelář:č. 331
Konzultační hodiny:středa 13.30–14.30 hodin, po domluvě
bardovaspsostrov [emailtecka] cz
Zdeněk Bečvář
praktické vyučování
becvarspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Dominika Bílková
cizí jazyky
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:úterý 13.30–14.00 hodin
bilkova2spsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Marcel Biskup
společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:I4
Předseda PK:Cizí jazyky (Německý jazyk)
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:úterý 13.30–14.15 hodin
biskupspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Drahomíra Blechová
strojírenské předměty
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:pondělí 13.30–14.30 hodin, po domluvě
blechovaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Martin Burda
elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:čtvrtek 15.00–15.45 hodin, po domluvě
Ing. Dana Čekanová
přírodovědné předměty
Třídní učitel:S1
Kancelář:č. 028
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.15 hodin, po domluvě
cekanovaspsostrov [emailtecka] cz
PaedDr. Jana Černohorská
společenskovědní předměty
Kancelář:č. 309
cernohorskaspsostrov [emailtecka] cz
Bc. Libor Češka
ICT předměty
Kancelář:č. 225
Konzultační hodiny:pondělí 13.25–14.10 hodin
ceskaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Silvie Flídrová
ICT, ekonomické a společenskovědní předměty
Třídní učitel:V4
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:úterý 13.25–14.10 hodin
flidrovaspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Libor Háček
společenskovědní předměty
Třídní učitel:V1
Kancelář:č. 246
Konzultační hodiny:středa 13.30–14.30 hodin, po domluvě
Mgr. Zuzana Hagarová
ICT předměty
Kancelář:č. 027
Konzultační hodiny:úterý 7.30–7.50 hodin, po domluvě
hagarovaspsostrov [emailtecka] cz
Bc. Soňa Hrnčířová
společenskovědní předměty
Kancelář:č. 334
hrncirovaspsostrov [emailtecka] cz
Kateřina Ipserová DiS.
ICT a přírodovědné předměty
Třídní učitel:N1
Kancelář:č. 225
Konzultační hodiny:pondělí 13.30–14.30 hodin
ipserovaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Libor Jakubčík
ICT předměty
Kancelář:č. 028
Konzultační hodiny:pátek 13.00–13.20 hodin, po domluvě
jakubcikspsostrov [emailtecka] cz
František Janda
společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AM2
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:pátek 15.00–16.00 hodin, po domluvě
jandaspsostrov [emailtecka] cz
Tomáš Jenšík
praktické vyučování
jensikspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Milan Jiřík
cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:středa 13.20–14.10 hodin
jirikspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Josef Justa
elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 125
Konzultační hodiny:středa 11.35–12.30 hodin
Ing. Jitka Kaprová
strojírenské předměty
Třídní učitel:S4
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:úterý 14.00–15.00 hodin
Ing. Milan Klaus
ekonomické předměty
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:čtvrtek 13.30–14.30 hodin, po domluvě
klausspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Václav Klečka ml.
společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:S3
Kancelář:č. 104
Konzultační hodiny:středa 13.00–14.00 hodin
kleckamlspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Václav Klečka
společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:E2
Předseda PK:Tělesná výchova
Kancelář:č. 104
Konzultační hodiny:pondělí 7.10–7.50 hodin
Mgr. Světlana Klečková
společenskovědní předměty
Třídní učitel:N3
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:středa 13.25–14.10 hodin
kleckovaspsostrov [emailtecka] cz
Bc. Lenka Kučerová
ekonomické a společenskovědní předměty
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:úterý 13.20–13.50 hodin, po domluvě
kucerovaspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Eva Kulhánková
společenskovědní předměty
Kancelář:č. 331
Konzultační hodiny:úterý 13.30–14.15 hodin, po domluvě
kulhankovaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Ivan Lavička
elektrotechnické a ICT předměty
Kancelář:č. 225
lavickaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Jiří Ledvina
elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
ledvinaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Jan Lemka
ICT předměty
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:pátek 7.00–8.00 hodin, po domluvě
lemkaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Pavel Luksch
elektrotechnické a přírodovědné předměty
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:pondělí 13.00–13.45 hodin, po domluvě
lukschspsostrov [emailtecka] cz
Jiří Malý
ICT a strojírenské předměty
Předseda PK:Nástrojař
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:pondělí 12.35–13.20 hodin
malyspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Pavel Meškán
strojírenské předměty
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:středa 7.00–8.00 hodin
meskanspsostrov [emailtecka] cz
Ing. František Midloch
ICT předměty
Třídní učitel:I2
Kancelář:č. 125
Konzultační hodiny:středa 7.10–7.50 hodin, po domluvě
midlochspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Zdeněk Náhůnek
přírodovědné předměty
Kancelář:č. 026
Konzultační hodiny:pondělí 14.45–15.15 hodin
nahunekspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Václav Novotný
strojírenské předměty
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:středa 15.00–16.00 hodin
novotnyspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Milana Oberhofnerová
přírodovědné předměty
Třídní učitel:E1
Předseda PK:Přírodní vědy
Kancelář:č. 025
Konzultační hodiny:úterý 13.25–14.10 hodin
Mgr. Blanka Peldová
cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:pondělí 12.40–13.40 hodin, po domluvě
Tomáš Poláček
praktické vyučování
polacekspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Jan Ptáček
strojírenské předměty
Kancelář:č. 018
Konzultační hodiny:úterý 6.50–7.10 hodin
ptacekspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Dana Ptáčková
strojírenské předměty
Třídní učitel:S2
Předseda PK:Strojírenství
Kancelář:č. 246
Konzultační hodiny:úterý 7.00–8.00 hodin
Mgr. Hedvika Puškášová
společenskovědní předměty
Kancelář:č. 027
puskasovaspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Vlastimil Sachl
přírodovědné předměty
Třídní učitel:E3
Předseda PK:Elektrotechnika
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:středa 7.15–8.00 hodin
sachlspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Ivana Schwarzová
ekonomické předměty
Třídní učitel:V3
Předseda PK:Veřejnosprávní činnost
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:pondělí 13.30–14.15 hodin
schwarzovaspsostrov [emailtecka] cz
Antonín Sova
dopravní předměty
Třídní učitel:AM1
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:úterý 7.00–8.00 hodin, po domluvě
sovaspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Roman Stark CSc.
ICT předměty
Třídní učitel:I1
Předseda PK:Informační technologie
Kancelář:č. 023
Konzultační hodiny:středa 14.00–15.00 hodin
Bc. Pavla Sysalová
cizí jazyky
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:středa 7.00–8.00 hodin, po domluvě
sysalovaspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Lucie Šafránková
společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:E4
Předseda PK:Společenské vědy
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.30 hodin
Mgr. Ota Šikýř
dopravní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AT3
Předseda PK:Dopravní obory
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:středa 7.00–7.45 hodin
Mgr. Iveta Šikýřová
společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:AT2
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:pondělí 13.30–14.00 hodin, po domluvě
Ing. Zdeňka Škrdlantová
elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.00 hodin, po domluvě
Ing. Jan Švandrlík
strojírenské předměty
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:pondělí 13.25–14.10 hodin
Ladislav Taušner
praktické vyučování
Třídní učitel:N2
Kancelář:č. 378
tausnerspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Jiří Tomášek
strojírenské předměty
Třídní učitel:AT4
Kancelář:č. 313
tomasekspsostrov [emailtecka] cz
Ladislav Urban
elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:pondělí 12.30–13.30 hodin
urbanspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Růžena Váchová
cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:čtvrtek 15.00–15.45 hodin
vachovaspsostrov [emailtecka] cz
Pavel Vildumetz
elektrotechnické předměty, praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:čtvrtek 14.15–15.00 hodin, po domluvě
vildumetzspsostrov [emailtecka] cz
Mgr. Alena Vostřelová
cizí jazyky
Třídní učitel:I3
Předseda PK:Cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:úterý 14.40–15.25 hodin
zavorovaspsostrov [emailtecka] cz
Stanislav Vykouřil
praktické vyučování, dopravní předměty
Kancelář:č. 378
vykourilspsostrov [emailtecka] cz
Peter Weigel
ICT předměty, cizí jazyky
Kancelář:č. 224
Konzultační hodiny:úterý 14.15–15.00 hodin, po domluvě
weigelspsostrov [emailtecka] cz
Jaroslav Zmeškal
praktické vyučování, vedoucí dílen
Třídní učitel:AM3
Předseda PK:Praktické vyučování (pro obory AT a AM)
zmeskalspsostrov [emailtecka] cz
Ing. Pavel Žemlička
přírodovědné předměty
Kancelář:č. 242
Konzultační hodiny:čtvrtek 13.30–14.30 hodin, po domluvě