Učitelský sbor

Miroslav Balek

Miroslav Balek

praktické vyučování
Kancelář - č. 378
Mgr. Lenka Bardová

Mgr. Lenka Bardová

společenskovědní předměty
Třídní učitel - AT4
Kancelář - č. 331
Kontakt SPŠ Ostrov

Mgr. Dominika Bílková

cizí jazyky
Kancelář - č. 309
Mgr. Marcel Biskup

Mgr. Marcel Biskup

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel - S3
Předseda PK - Cizí jazyky (Německý jazyk)
Kancelář - č. 309
Ing. Martin Burda

Ing. Martin Burda

elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 310
Ing. Dana Čekanová

Ing. Dana Čekanová

přírodovědné předměty
Třídní učitel - V1
Kancelář - č. 028
PaedDr. Jana Černohorská

PaedDr. Jana Černohorská

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel - S2
Předseda PK - Společenské vědy
Kancelář - č. 309
Libor Češka

Libor Češka

ICT předměty
Třídní učitel - I3
Kancelář - č. 225
Miroslav Drabálek

Miroslav Drabálek

praktické vyučování
Kancelář - č. 378
František Dudák

František Dudák

praktické vyučování
Předseda PK - Praktické vyučování (pro obory ELE a STR)
Kancelář - č. 378
Ing. Alexandr Fales

Ing. Alexandr Fales

elektrotechnické předměty
Třídní učitel - E2
Předseda PK - Elektrotechnika
Kancelář - č. 378
Mgr. Iva Fastová

Mgr. Iva Fastová

cizí jazyky
Kancelář - č. 331
Ladislav Fencl

Ladislav Fencl

praktické vyučování
Kancelář - č. 378
Mgr. Kateřina Fexová

Mgr. Kateřina Fexová

ICT a přírodovědné předměty
Kancelář - č. 027
Ing. Silvie Flídrová

Ing. Silvie Flídrová

ekonomické předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - V3
Předseda PK - Veřejnosprávní činnost
Mgr. Igor Gubič

Mgr. Igor Gubič

tělesná výchova (středisko Nejdek)
Mgr. Libor Háček

Mgr. Libor Háček

společenskovědní předměty
Kancelář - č. 246
Ing. Kateřina Hamalová

Ing. Kateřina Hamalová

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel - S4
Kancelář - č. 225
Ing. Libor Jakubčík

Ing. Libor Jakubčík

ICT předměty
Třídní učitel - AT3
Kancelář - č. 028
František Janda

František Janda

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel - AM3
Kancelář - č. 314
Tomáš Jenšík

Tomáš Jenšík

praktické vyučování
Václav Jurčík

Václav Jurčík

praktické vyučování
Kancelář - č. 378
Ing. Josef Justa

Ing. Josef Justa

elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 125
Ing. Jitka Kaprová

Ing. Jitka Kaprová

strojírenské předměty
Kancelář - č. 313
Mgr. Václav Klečka ml.

Mgr. Václav Klečka ml.

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel - AM1
Kancelář - č. 104
Mgr. Václav Klečka

Mgr. Václav Klečka

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel - AT1
Předseda PK - Tělesná výchova
Kancelář - č. 104
Mgr. Světlana Klečková

Mgr. Světlana Klečková

společenskovědní předměty (středisko Nejdek)
Milan Kočan

Milan Kočan

praktické vyučování (středisko Nejdek)
Pavel Krüger

Pavel Krüger

cizí jazyky (středisko Nejdek)
Mgr. Eva Kulhánková

Mgr. Eva Kulhánková

společenskovědní předměty
Třídní učitel - E4
Kancelář - č. 331
Mgr. Aleš Kváča

Mgr. Aleš Kváča

společenskovědní předměty, cizí jazyky (středisko Nejdek)
Třídní učitel - N1
Václav Kylsán

Václav Kylsán

praktické vyučování
Ing. Ivan Lavička

Ing. Ivan Lavička

elektrotechnické a ICT předměty
Třídní učitel - E1
Kancelář - č. 225
Ing. Jiří Ledvina

Ing. Jiří Ledvina

elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 310
Věra Lehrerová

Věra Lehrerová

cizí jazyky
Kancelář - č. 334
Ing. Jan Lemka

Ing. Jan Lemka

ICT předměty
Kancelář - č. 336
Ing. Zuzana Lešková

Ing. Zuzana Lešková

strojírenské předměty
Třídní učitel - S1
Předseda PK - Strojírenství
Kancelář - č. 313
Jiří Malý

Jiří Malý

strojírenské předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - N2
Předseda PK - Nástrojař
Ing. Jana Mazáčková

Ing. Jana Mazáčková

ekonomické předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - V4
Ing. František Midloch

Ing. František Midloch

ICT předměty
Třídní učitel - I1
Kancelář - č. 125
Mgr. Zdeněk Náhůnek

Mgr. Zdeněk Náhůnek

přírodovědné předměty
Kancelář - č. 026
Ing. Václav Novotný

Ing. Václav Novotný

strojírenské předměty
Kancelář - č. 314
Mgr. Milana Oberhofnerová

Mgr. Milana Oberhofnerová

přírodovědné předměty
Třídní učitel - L3
Předseda PK - Přírodní vědy
Kancelář - č. 025
Mgr. Blanka Peldová

Mgr. Blanka Peldová

cizí jazyky
Třídní učitel - L4
Kancelář - č. 334
František Petra

František Petra

praktické vyučování
Kontakt SPŠ Ostrov

Tomáš Poláček

praktické vyučování
Ing. Jan Ptáček

Ing. Jan Ptáček

strojírenské předměty
Kancelář - č. 018
Ing. Dana Ptáčková

Ing. Dana Ptáčková

strojírenské předměty
Kancelář - č. 246
Mgr. Vlastimil Sachl

Mgr. Vlastimil Sachl

přírodovědné předměty
Třídní učitel - L2
Kancelář - č. 336
Ing. Ivana Schwarzová

Ing. Ivana Schwarzová

ekonomické předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - V2
Ing. Roman Stark, CSc.

Ing. Roman Stark CSc.

ICT předměty
Třídní učitel - I4
Předseda PK - Informační technologie
Kancelář - č. 023
Ing. Jan Svoboda

Ing. Jan Svoboda

ICT a elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 374
Mgr. Lucie Šafránková

Mgr. Lucie Šafránková

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel - E3
Kancelář - č. 309
Mgr. Ota Šikýř

Mgr. Ota Šikýř

strojírenské a přírodovědné předměty
Třídní učitel - AT2
Předseda PK - Dopravní obory
Kancelář - č. 336
Ing. Zdeňka Škrdlantová

Ing. Zdeňka Škrdlantová

elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 310
Ing. Jan Švandrlík

Ing. Jan Švandrlík

strojírenské předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - SP2, SP3
Ladislav Taušner

Ladislav Taušner

praktické vyučování (středisko Nejdek)
Ing. Jiří Tomášek

Ing. Jiří Tomášek

strojírenské předměty
Třídní učitel - AM2
Kancelář - č. 313
Růžena Váchová

Mgr. Růžena Váchová

cizí jazyky
Kancelář - č. 334
Ing. Bohuslav Vaněk

Ing. Bohuslav Vaněk

strojírenské předměty
Kancelář - č. 314
Ing. Josef Veselý

Ing. Josef Veselý

elektrotechnické předměty
Kancelář - č. 336
Kontakt SPŠ Ostrov

Ing. Dana Vraná

společenskovědní předměty
Kancelář - č. 027
Peter Weigel

Peter Weigel

ekonomické a ICT předměty, cizí jazyky (středisko Nejdek)
Ing. Roman Zatloukal

Ing. Roman Zatloukal

strojírenské předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel - N3
Mgr. Renata Zatloukalová

Mgr. Renata Zatloukalová

cizí jazyky
Kancelář - č. 331
Mgr. Alena Závorová

Mgr. Alena Závorová

cizí jazyky
Třídní učitel - I2
Předseda PK - Cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář - č. 334
Jaroslav Zmeškal

Jaroslav Zmeškal

praktické vyučování, vedoucí dílen
Předseda PK - Praktické vyučování (pro obory AT a AM)
Ing. Pavel Žemlička

Ing. Pavel Žemlička

přírodovědné předměty
Kancelář - č. 242