Učitelský sbor

Mgr. Michal Baláž

Mgr. et Mgr. Michal Baláž DiS.

společenskovědní předměty
Kancelář:č. 378
Miroslav Balek

Miroslav Balek

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Ing. Pavel Banzet

Ing. Pavel Banzet

přírodovědné předměty
Kancelář:č. 027
Mgr. Lenka Bardová

Mgr. Lenka Bardová

společenskovědní předměty
Třídní učitel:S2
Kancelář:č. 331
Ing. Petra Belanová

Ing., BSc. Petra Belanová M.A., CEMS MIM

cizí jazyky
Kancelář:č. 336
Mgr. Dominika Bílková

Mgr. Dominika Bílková

cizí jazyky
Kancelář:č. 309
Mgr. Marcel Biskup

Mgr. Marcel Biskup

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:I1
Předseda PK:Cizí jazyky (Německý jazyk)
Kancelář:č. 309
Ing. Martin Burda

Ing. Martin Burda

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Ing. Dana Čekanová

Ing. Dana Čekanová

přírodovědné předměty
Třídní učitel:V3
Kancelář:č. 028
PaedDr. Jana Černohorská

PaedDr. Jana Černohorská

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:S4
Předseda PK:Společenské vědy
Kancelář:č. 309
Libor Češka

Bc. Libor Češka

ICT předměty
Kancelář:č. 225
František Dudák

František Dudák

praktické vyučování
Předseda PK:Praktické vyučování (pro obory ELE a STR)
Kancelář:č. 378
Ladislav Fencl

Ladislav Fencl

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Mgr. Kateřina Fexová

Mgr. Kateřina Fexová

ICT a přírodovědné předměty
Třídní učitel:S1
Kancelář:č. 027
Ing. Silvie Flídrová

Ing. Silvie Flídrová

ICT, ekonomické a společenskovědní předměty
Třídní učitel:V1
Předseda PK:Veřejnosprávní činnost
Kancelář:č. 378
Mgr. Libor Háček

Mgr. Libor Háček

společenskovědní předměty
Třídní učitel:V2
Kancelář:č. 246
Ing. Kateřina Hamalová

Ing. Kateřina Hamalová

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AT2
Kancelář:č. 225
Ing. Libor Jakubčík

Ing. Libor Jakubčík

ICT předměty
Kancelář:č. 028
František Janda

František Janda

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AM2
Kancelář:č. 314
Tomáš Jenšík

Tomáš Jenšík

praktické vyučování
Václav Jurčík

Václav Jurčík

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Ing. Josef Justa

Ing. Josef Justa

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 125
Ing. Jitka Kaprová

Ing. Jitka Kaprová

strojírenské předměty
Kancelář:č. 313
Ing. Richard Karas

Ing. Richard Karas

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Mgr. Václav Klečka ml.

Mgr. Václav Klečka ml.

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:AM3
Kancelář:č. 104
Mgr. Václav Klečka

Mgr. Václav Klečka

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:AT3
Předseda PK:Tělesná výchova
Kancelář:č. 104
Mgr. Světlana Klečková

Mgr. Světlana Klečková

společenskovědní předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel:N3
Kancelář:č. 222
Mgr. Eva Kulhánková

Mgr. Eva Kulhánková

společenskovědní předměty
Třídní učitel:E2
Kancelář:č. 331
Ing. Ivan Lavička

Ing. Ivan Lavička

elektrotechnické a ICT předměty
Třídní učitel:E3
Kancelář:č. 225
Ing. Jiří Ledvina

Ing. Jiří Ledvina

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Věra Lehrerová

Věra Lehrerová

cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Ing. Jan Lemka

Ing. Jan Lemka

ICT předměty
Kancelář:č. 336
Ing. Zuzana Lešková

Ing. Zuzana Lešková

strojírenské předměty
Třídní učitel:S3
Předseda PK:Strojírenství
Kancelář:č. 313
Jiří Malý

Jiří Malý

ICT a strojírenské předměty
Třídní učitel:N1
Předseda PK:Nástrojař
Kancelář:č. 222
Ing. František Midloch

Ing. František Midloch

ICT předměty
Třídní učitel:I3
Kancelář:č. 125
Mgr. Zdeněk Náhůnek

Mgr. Zdeněk Náhůnek

přírodovědné předměty
Kancelář:č. 026
Ing. Václav Novotný

Ing. Václav Novotný

strojírenské předměty
Kancelář:č. 314
Mgr. Milana Oberhofnerová

Mgr. Milana Oberhofnerová

přírodovědné předměty
Třídní učitel:L4
Předseda PK:Přírodní vědy
Kancelář:č. 025
Mgr. Blanka Peldová

Mgr. Blanka Peldová

cizí jazyky
Kancelář:č. 334
František Petra

František Petra

praktické vyučování
Tomáš Poláček

Tomáš Poláček

praktické vyučování
Mgr. Martina Poštová

Mgr. Martina Poštová

cizí jazyky
Ing. Jan Ptáček

Ing. Jan Ptáček

strojírenské předměty
Kancelář:č. 018
Ing. Dana Ptáčková

Ing. Dana Ptáčková

strojírenské předměty
Kancelář:č. 246
Mgr. Vlastimil Sachl

Mgr. Vlastimil Sachl

přírodovědné předměty
Třídní učitel:L4
Předseda PK:Elektrotechnika
Kancelář:č. 378
Ing. Ivana Schwarzová

Ing. Ivana Schwarzová

ekonomické předměty
Třídní učitel:V4
Předseda PK:Veřejnosprávní činnost
Kancelář:č. 378
Antonín Sova

Antonín Sova

praktické vyučování
Ing. Roman Stark, CSc.

Ing. Roman Stark CSc.

ICT předměty
Třídní učitel:I2
Předseda PK:Informační technologie
Kancelář:č. 023
RNDr. Marek Sterzik

RNDr. Marek Sterzik

ICT předměty
Kancelář:č. 026
Ing. Jan Svoboda

Ing. Jan Svoboda

ICT a elektrotechnické předměty
Mgr. Lucie Šafránková

Mgr. Lucie Šafránková

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:E1
Kancelář:č. 309
Mgr. Ota Šikýř

Mgr. Ota Šikýř

strojírenské a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AT4
Předseda PK:Dopravní obory
Kancelář:č. 314
Ing. Zdeňka Škrdlantová

Ing. Zdeňka Škrdlantová

elektrotechnické předměty
Třídní učitel:E4
Kancelář:č. 310
Ing. Jan Švandrlík

Ing. Jan Švandrlík

strojírenské předměty
Třídní učitel:N2
Kancelář:č. 222
Ladislav Taušner

Ladislav Taušner

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Ing. Jiří Tomášek

Ing. Jiří Tomášek

strojírenské předměty
Třídní učitel:AT1
Kancelář:č. 313
Ladislav Urban

Ladislav Urban

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 378
Růžena Váchová

Mgr. Růžena Váchová

cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Ing. Bohuslav Vaněk

Ing. Bohuslav Vaněk

strojírenské předměty
Třídní učitel:AM1
Kancelář:č. 314
Ing. Josef Veselý

Ing. Josef Veselý

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 336
Peter Weigel

Peter Weigel

ICT předměty, cizí jazyky
Kancelář:č. 224
Mgr. Renata Zatloukalová

Mgr. Renata Zatloukalová

cizí jazyky
Kancelář:č. 331
Mgr. Alena Závorová

Mgr. Alena Závorová

cizí jazyky
Třídní učitel:I4
Předseda PK:Cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář:č. 336
Jaroslav Zmeškal

Jaroslav Zmeškal

praktické vyučování, vedoucí dílen
Předseda PK:Praktické vyučování (pro obory AT a AM)
Ing. Pavel Žemlička

Ing. Pavel Žemlička

přírodovědné předměty
Kancelář:č. 242