Učitelský sbor

Mgr. Michal Baláž

Mgr. et Mgr. Michal Baláž DiS.

společenskovědní předměty
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:středa 7.15–7.55 hodin
Miroslav Balek

Miroslav Balek

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Mgr. Lenka Bardová

Mgr. Lenka Bardová

společenskovědní předměty
Třídní učitel:S3
Kancelář:č. 331
Konzultační hodiny:čtvrtek 7.15–7.55 hodin
Ing. Petra Belanová

Ing., BSc. Petra Belanová M.A., CEMS MIM

cizí jazyky
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:čtvrtek 7.15–7.55 hodin
Mgr. Dominika Bílková

Mgr. Dominika Bílková

cizí jazyky
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:středa 7.15–7.55 hodin
Mgr. Marcel Biskup

Mgr. Marcel Biskup

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:I2
Předseda PK:Cizí jazyky (Německý jazyk)
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:úterý 14.30–15.15 hodin
Ing. Martin Burda

Ing. Martin Burda

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:čtvrtek 14.15–15.00 hodin
Ing. Dana Čekanová

Ing. Dana Čekanová

přírodovědné předměty
Třídní učitel:V4
Kancelář:č. 028
Konzultační hodiny:čtvrtek 15.05–15.50 hodin
PaedDr. Jana Černohorská

PaedDr. Jana Černohorská

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:S4
Předseda PK:Společenské vědy
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.30 hodin
Libor Češka

Bc. Libor Češka

ICT předměty
Kancelář:č. 225
František Dudák

František Dudák

praktické vyučování
Předseda PK:Praktické vyučování (pro obory ELE a STR)
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:pondělí 15.15–16.00 hodin
Ladislav Fencl

Ladislav Fencl

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:pondělí 7.15–7.55 hodin
Mgr. Kateřina Fexová

Mgr. Kateřina Fexová

ICT a přírodovědné předměty
Třídní učitel:S2
Kancelář:č. 027
Konzultační hodiny:pondělí 13.25–14.10 hodin
Ing. Silvie Flídrová

Ing. Silvie Flídrová

ICT, ekonomické a společenskovědní předměty
Třídní učitel:V2
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:úterý 14.45–15.30 hodin
Mgr. Libor Háček

Mgr. Libor Háček

společenskovědní předměty
Třídní učitel:V3
Kancelář:č. 246
Konzultační hodiny:středa 14.00–15.00 hodin
Mgr. Zuzana Hagarová

Mgr. Zuzana Hagarová

ICT předměty
Kancelář:č. 027
Ing. Kateřina Hamalová

Ing. Kateřina Hamalová

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AT3
Kancelář:č. 225
Konzultační hodiny:pátek 7.15–7.55 hodin
Ing. Libor Jakubčík

Ing. Libor Jakubčík

ICT předměty
Kancelář:č. 028
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.15 hodin
František Janda

František Janda

společenskovědní a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AM3
Kancelář:č. 314
Jaroslav Jendele

Jaroslav Jendele

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Tomáš Jenšík

Tomáš Jenšík

praktické vyučování
Václav Jurčík

Václav Jurčík

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Ing. Josef Justa

Ing. Josef Justa

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 125
Konzultační hodiny:středa 15.20–16.00 hodin
Ing. Jitka Kaprová

Ing. Jitka Kaprová

strojírenské předměty
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:úterý 7.15–7.55 hodin
Mgr. Václav Klečka ml.

Mgr. Václav Klečka ml.

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:S1
Kancelář:č. 104
Konzultační hodiny:úterý 12.35–13.20 hodin
Mgr. Václav Klečka

Mgr. Václav Klečka

společenskovědní předměty, TV
Třídní učitel:AT4
Předseda PK:Tělesná výchova
Kancelář:č. 104
Konzultační hodiny:čtvrtek 7.15–7.55 hodin
Mgr. Světlana Klečková

Mgr. Světlana Klečková

společenskovědní předměty (středisko Nejdek)
Třídní učitel:N1
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:středa 14.45–15.30 hodin
Mgr. Eva Kulhánková

Mgr. Eva Kulhánková

společenskovědní předměty
Třídní učitel:E3
Kancelář:č. 331
Konzultační hodiny:úterý 7.10–7.55 hodin
Ing. Ivan Lavička

Ing. Ivan Lavička

elektrotechnické a ICT předměty
Třídní učitel:E4
Kancelář:č. 225
Konzultační hodiny:pátek 13.25–14.10 hodin
Ing. Jiří Ledvina

Ing. Jiří Ledvina

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:úterý 13.25–14.10 hodin
Ing. Jan Lemka

Ing. Jan Lemka

ICT předměty
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:pondělí 12.45–13.30 hodin
Ing. Zuzana Lešková

Ing. Zuzana Lešková

strojírenské předměty
Třídní učitel:S4
Předseda PK:Strojírenství
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:čtvrtek 14.35–15.15 hodin
Jiří Malý

Jiří Malý

ICT a strojírenské předměty
Třídní učitel:N2
Předseda PK:Nástrojař
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:úterý 12.35–13.20 hodin (lichý týden), středa 13.25–14.10 hodin (sudý týden)
Ing. František Midloch

Ing. František Midloch

ICT předměty
Třídní učitel:I4
Kancelář:č. 125
Konzultační hodiny:středa 7.10–7.55 hodin
Mgr. Zdeněk Náhůnek

Mgr. Zdeněk Náhůnek

přírodovědné předměty
Kancelář:č. 026
Konzultační hodiny:pondělí 15.00–15.45 hodin
Ing. Václav Novotný

Ing. Václav Novotný

strojírenské předměty
Kancelář:č. 314
Mgr. Milana Oberhofnerová

Mgr. Milana Oberhofnerová

přírodovědné předměty
Třídní učitel:L4
Předseda PK:Přírodní vědy
Kancelář:č. 025
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.15 hodin
Mgr. Blanka Peldová

Mgr. Blanka Peldová

cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:pondělí 13.30–14.30 hodin
František Petra

František Petra

praktické vyučování
Tomáš Poláček

Tomáš Poláček

praktické vyučování
Mgr. Martina Poštová

Mgr. Martina Poštová

cizí jazyky
Konzultační hodiny:středa 7.10–7.55 hodin
Ing. Jan Ptáček

Ing. Jan Ptáček

strojírenské předměty
Kancelář:č. 018
Ing. Dana Ptáčková

Ing. Dana Ptáčková

strojírenské předměty
Kancelář:č. 246
Konzultační hodiny:středa 7.15–7.55 hodin
Mgr. Vlastimil Sachl

Mgr. Vlastimil Sachl

přírodovědné předměty
Třídní učitel:E1
Předseda PK:Elektrotechnika
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:středa 7.15–7.55 hodin
Ing. Ivana Schwarzová

Ing. Ivana Schwarzová

ekonomické předměty
Třídní učitel:V1
Předseda PK:Veřejnosprávní činnost
Kancelář:č. 378
Konzultační hodiny:pondělí 13.25–14.10 hodin
Antonín Sova

Antonín Sova

praktické vyučování
Ing. Roman Stark, CSc.

Ing. Roman Stark CSc.

ICT předměty
Třídní učitel:I3
Předseda PK:Informační technologie
Kancelář:č. 023
Konzultační hodiny:středa 14.30–15.30 hodin
RNDr. Marek Sterzik

RNDr. Marek Sterzik

ICT předměty
Kancelář:č. 026
Konzultační hodiny:pátek 13.25–14.10 hodin
Ing. Jan Svoboda

Ing. Jan Svoboda

ICT a elektrotechnické předměty
Mgr. Lucie Šafránková

Mgr. Lucie Šafránková

společenskovědní předměty, cizí jazyky
Třídní učitel:E2
Kancelář:č. 309
Konzultační hodiny:pátek 13.30–14.30 hodin
Mgr. Ota Šikýř

Mgr. Ota Šikýř

strojírenské a přírodovědné předměty
Třídní učitel:AT1
Předseda PK:Dopravní obory
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:pátek 7.15–7.55 hodin
Ing. Zdeňka Škrdlantová

Ing. Zdeňka Škrdlantová

elektrotechnické předměty
Třídní učitel:E4
Kancelář:č. 310
Konzultační hodiny:pondělí 14.00–15.00 hodin
Ing. Jan Švandrlík

Ing. Jan Švandrlík

strojírenské předměty
Třídní učitel:N3
Kancelář:č. 222
Konzultační hodiny:úterý 13.25–14.10 hodin (sudý týden), středa 13.25–14.10 hodin (lichý týden)
Ladislav Taušner

Ladislav Taušner

praktické vyučování
Kancelář:č. 378
Ing. Jiří Tomášek

Ing. Jiří Tomášek

strojírenské předměty
Třídní učitel:AT2
Kancelář:č. 313
Konzultační hodiny:pondělí 7.10–7.55 hodin
Ladislav Urban

Ladislav Urban

elektrotechnické předměty
Kancelář:č. 378
Růžena Váchová

Mgr. Růžena Váchová

cizí jazyky
Kancelář:č. 334
Konzultační hodiny:úterý 15.00–15.45 hodin
Ing. Bohuslav Vaněk

Ing. Bohuslav Vaněk

strojírenské předměty
Třídní učitel:AM2
Kancelář:č. 314
Konzultační hodiny:pátek 7.15–7.55 hodin
Peter Weigel

Peter Weigel

ICT předměty, cizí jazyky
Kancelář:č. 224
Konzultační hodiny:úterý 13.25–14.10 hodin
Mgr. Renata Zatloukalová

Mgr. Renata Zatloukalová

cizí jazyky
Kancelář:č. 331
Konzultační hodiny:středa 7.15–7.55 hodin
Mgr. Alena Závorová

Mgr. Alena Závorová

cizí jazyky
Třídní učitel:I1
Předseda PK:Cizí jazyky (Anglický jazyk)
Kancelář:č. 336
Konzultační hodiny:pondělí 14.45–15.30 hodin
Jaroslav Zmeškal

Jaroslav Zmeškal

praktické vyučování, vedoucí dílen
Třídní učitel:AM1
Předseda PK:Praktické vyučování (pro obory AT a AM)
Ing. Pavel Žemlička

Ing. Pavel Žemlička

přírodovědné předměty
Kancelář:č. 242
Konzultační hodiny:čtvrtek 14.40–15.20 hodin