Události

Organizace školního roku

29.10. - 30.10.2019 Podzimní prázdniny
23.12.2019 - 3.1.2020 Vánoční prázdniny
6.1.2020 Zahájení výuky v roce 2020
30.1.2020 Vydání výpisu vysvědčení za I. pololetí - 6. vyučovací hodina
31.1.2020 Pololetní prázdniny
24.2. - 1.3.2020 Jarní prázdniny
9.4.2020 Velikonoční prázdniny
30.4.2020 Vydání vysvědčení 4. ročníkům
18.5. - 29.5.2020 Souvislá praxe - třídy E2, I2, S2, E3, I3, S3, L3, AT2, AT3
28.5.2020 Vydání vysvědčení AM3
30.6.2020 Vydání závěrečného vysvědčení I.–III. ročníkům

Školní akce

16.9. - 22.9.2019 Projekt EDISON

Rodičovské schůzky

26.11.2019 Rodičovské schůzky - kmenové třídy, 16.00 hod.
14.4.2020 Rodičovské schůzky - kmenové třídy, 16.00 hod.

Státní svátky a dny pracovního klidu

28.9.2019 Den české státnosti
28.10.2019 Den vzniku samostatného československého státu
17.11.2019 Den boje za svobodu a demokracii
24.12.2019 Štědrý den
25.12.2019 První svátek vánoční
26.12.2019 Druhý svátek vánoční
1.1.2020 Den obnovy samostatného českého státu
10.4.2020 Velký pátek
13.4.2020 Pondělí velikonoční
1.5.2020 Svátek práce
8.5.2020 Den osvobození

Akce pro ZŠ

25.9.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
2.10.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
16.10.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
13.11.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 10.00-14.00 hodin
20.11.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
27.11.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
11.12.2019 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
22.1.2020 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin
29.1.2020 Inženýr JUNIOR – projekt pro ZŠ - 12.00-15.30 hodin

Přijímací řízení

31.1.2020 Vyhlášení I. kola přijímacího řízení
1.2. - 1.3.2020 Odevzdávání přihlášek pro denní studium a další formy studia (do 1. 3. 2020)

Maturitní zkoušky

1.11. - 1.12.2019 Přihlašování žáků 4. ročníků k maturitní zkoušce (do 1. 12.) - jarní zkušební období
10.6. - 25.6.2020 Přihlašování žáků 4. ročníků k maturitní zkoušce (do 25. 6.) - v podzimním zkušebním období

Soutěže

9.9. - 30.9.2019 Registrace do základního kola Logické olympiády 2019

Propagace školy

26.9.2019 Přehlídka krajských středních škol KAM po ZŠ – ISŠTE Sokolov - 8.00-15.00 hodin
3.10.2019 Přehlídka krajských středních škol KAM po ZŠ – SPŠ Ostrov
10.10.2019 Přehlídka krajských středních škol KAM po ZŠ – ISŠ Cheb
14.2.2020 Maturitní ples SPŠ Ostrov - Ambassador Národní dům Karlovy Vary, 20.00 hod.

Den otevřených dveří

5.12.2019 Den otevřených dveří SPŠ Ostrov - 12.00–17.00 hod.

Pedagogické rady

26.11.2019 Hodnotící pedagogická rada za I. čtvrtletí
27.1.2020 Klasifikační porada pro I. pololetí
14.4.2020 Hodnotící pedagogická rada za III. čtvrtletí
25.5.2020 Klasifikační porada pro třídu AM3
24.6.2020 Závěrečná klasifikační porada pro I.–III.ročníky