Nestor Boyko

Nejlepším sportovcem roku 2016/2017 byl komisí TEV zvolen žák třídy E3 Nestor Boyko.

Nestor byl členem a oporou atletického družstva, které vyhrálo okresní kolo poháru Corny a bylo třetí v krajském kole. Dále jako tahoun s basketbalovým týmem vyhrál basketbal 17. listopadu, okresní kolo středoškolského basketbalu a basketbal 3 + 3. Druhé a třetí místo obsadil s basketbalisty na krajském kole a na středoškolské soutěži mladších dorostenců. Posledním úspěchem tohoto vynikajícího sportovce bylo druhé místo ve skoku vysokém a třetí místo se štafetou 4x 100 m na atletických závodech O Pohár primátora v Karlových Varech.

Gratulujeme ti Nestore a děkujeme za příkladnou a skvělou reprezentaci SPŠ Ostrov.

Za tyto skvělé výkony obdržel žák Nestor Boyko z rukou pana ředitele peněžitou poukázku v hodnotě 500,- Kč.