Úspěchy našich basketbalistů

Turnaje 5-členných a 3-členných družstev

V měsíci dubnu se naši basketbalisté zúčastnili celkem čtyř turnajů. Nejdříve zvítězili v okresním kole basketbalu 5-členných družstev (okres KV), následně v krajském kole podlehli až ve finále Gymnáziu Sokolov a obsadili tak druhou příčku.

V basketbalové modifikaci 3+3 však nenašli ani v okrese a ani v kraji přemožitele a s přehledem zvítězili (škoda, že letos není republikové finále).

Ve všech zápasech střídavě nastupovali: Boyko, Rajzl, Štěpánek, Dicze, Čepelák, Boukal a Nguyen.

Okresní kolo

Dne 22. listopadu 2016 se konalo okresní kolo kategorie mladších studentů v basketbalu. Družstvo složené převážně z amatérských basketbalistů (kromě Boyka Nestora), bojovalo až do finálové skupiny. Chlapci jednou prohráli a obsadili 3. místo. Za reprezentaci patří dík: Boykovi, Klapuchovi, Nguyenovi, Slezákovi, Borůvkovi a Pastorovi.

Turnaj 17. listopadu

Naše družstvo chlapců (Dicse, Boyko, Čepelák, Rajzl, Štěpánek, Slezák a Nguyen) na turnaji zvítězilo, dívky (Dobošová, Křížová, Ivanova, Bajcurová a Trousilová) obsadily 6. místo.