Přespolní běh

Okresní a krajské kolo

Během měsíce září a října se opět rozběhly středoškolské sportovní soutěže. Mezi první patří přespolní běh, který se konal na okresní úrovni v Karlových Varech, kam jsme vyslali, jak dívčí, tak chlapecké družstvo. Zatímco dívkám se tolik nedařilo, chlapci obsadili celkově druhé místo a postoupili na krajské kolo do Sokolova.

Naše družstvo ve složení Michal Krul (I1), Josef Děbnár (S1), Dominik Svoboda (AT3), Matěj Frühauf, Robin Rada a Václav Noháček (všichni S2), vybojovalo postup z okresu. K nejlepším patřil celkově třetí Michal Krul ze třídy I1.

Za děvčata běžela Jana Děbnárová (S3), Petra Poberežníková (V3), Dbalá Natálie (V1), Milotová Kateřina, Chodová Nela (obě V2) a Novotná Kamila (V2).

Na krajské kolo vlivem nemoci již bohužel jeli pouze tři běžci, ze čtyřech možných, kteří bodují. Chyběl nám tahoun družstva Michal Krul, ale i přesto kluci obsadili krásné 5. místo, gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci naší školy!