Úspěchy stolních tenistů

V pátek 31. října 2014 se konalo v Karlových Varech okresní kolo ve stolním tenisu družstevChlapci ve složení Hasenöhrl, Fassel, Vítek a Pogosjan s přehledem zvítězili a postoupili do krajského kola. To se konalo jako tradičně na chebském gymnáziu. Družstvo chlapců opět nezklamalo a po nelítostném finálovém boji obsadilo stříbrnou příčku. Vytoužený postup na republikové finále do Holic tak o vlásek unikl. Hoši nezklamali a reprezentovali dobré jméno naší školy!

Okresního kola se také účastnilo družstvo dívek. Děvčata ze třídy L2 Trousilová, Janáková, Křížová obsadila v silné konkurenci 8. místo. Děvčatům patří poděkování, neboť jako amatérské hráčky mnohdy nastupovaly proti profesionálním tenistkám.